• 3.0 ºC  / 37.4 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Oferty naszych partnerów
Macie ochotę na morską przygodę? Nic prostszego - nasi partnerzy mają dla Was wyjątkowe oferty spędzania czasu na wodzie!
A
A
Data modyfikacji: 20 lipca 2022 r.
yacht
Fot. Premium Yachting

 

Premium Yachting

Premium Yachting jest żeglarską propozycją dla turystów odwiedzających Gdańsk, lubiących luksus i dbających o komfort. Czarter ekskluzywnych jachtów na rejs po Zatoce Gdańskiej daje możliwość poznania piękna Gdańska i całego Trójmiasta z nowej perspektywy, od strony wody. Naszą pasją jest żeglarstwo, którego piękno chcemy pokazać naszym gościom. Mateusz Kusznierewicz, żeglarski mistrz olimpijski, wybrał do floty Premium Yachting komfortowe i bezpieczne jachty Jeanneau Sun Odyssey 42 Deck Salon. Te piękne, nowoczesne jednostki gwarantują relaks w najlepszym wydaniu i wygodne żeglowanie po wodach Zatoki Gdańskiej. Scenariusze rejsów są opracowywane dla firm lub Klientów indywidualnie, po pierwszej konsultacji. Z pokładu naszych jachtów można podziwiać piękno starego Gdańska, industrialny klimat nabrzeży portowych i Stoczni Gdańskiej oraz takie zabytki jak Twierdza Wisłoujście, Westerplatte czy zabytkowa latarnia morska z kulą czasu.
Z Premium Yachting można wypłynąć na szerokie wody Zatoki Gdańskiej, a pod opieką naszych doświadczonych skipperów poznać nieznane zakątki i odległe porty basenu Morza Bałtyckiego.

Szczegóły: https://www.premiumyachting.pl/

 

river criuse

 

River Cruise Gdańsk

Zaskocz swoich przyjaciół i partnerów biznesowych spersonalizowanym rejsem z możliwością cateringu z Restauracji Chleb i Wino. Oferujemy przytulne, luksusowe otoczenie, aby napawać się krajobrazem i zwiedzać miasto od drugiej strony. Na pokładzie znajduję się bar serwujący orzeźwiające drinki oraz przystawki na zimno. Obsługiwany jest przez profesjonalnego kapitana z bosmanem i obsługą kelnerską.

Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu i Państwa gościom niezapomniany rejs.

Więcej informacji TUTAJ.

 

holiday boat
Fot. Holiday Boat

 

Holiday Boat Gdańsk

Holiday Boat Gdańsk specjalizuje się w obsłudze rejsów pasażerskich oraz czasowym wynajmie statków pod indywidualne potrzeby. Pływamy cały rok, a wyprawa z nami to doskonały pomysł na każdą okazję!

W skład floty HB Gdańsk wchodzą nowoczesne, luksusowe i w pełni wyposażone katamarany. Do dyspozycji są jednostki mogące zmieścić do 47 pasażerów. Każda z nich posiada pokład słoneczny, dobrze wyposażony mini bar, bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz klimatyzację i ogrzewanie.

Holiday Boat zaprasza na codzienne wyprawy po wodach gdańskiej Motławy i Martwej Wisły. Rejsy to wypoczynek, rekreacja, oderwanie się od codzienności, wspólna przygoda i ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu. W ofercie są rejsy fakultatywne z nagraniem przewodnika: 60-minutowe do Stoczni Gdańskiej, kolebki wolności i solidarności oraz 120-minutowe na Westerplatte, gdzie rozpoczęła się II Wojna Światowa.

Poza podstawową funkcją przewoźniczą, statki doskonale sprawdzają się jako miejsce szkoleń, prezentacji, spotkań biznesowych i towarzyskich oraz imprez okolicznościowych. Wśród oferowanych usług dodatkowych m.in. catering pokładowy, grill na pokładzie słonecznym, open bar, obsługa barmańska i kelnerska, profesjonalny DJ czy foto/video relacja. Firma jest w stanie sprostać coraz bardziej wyrafinowanym potrzebom klientów oraz zagwarantować wyjątkową atmosferę i niezapomniane wrażenia.

SZCZEGÓŁY.

 

bowke
Fot. Gdański Bowke

 

Popłyń w rejs z Gdańskim Bowke

Znana, gdańska restauracja „Gdański Bowke” rozwija swoją działalność. Oprócz wybornego jedzenia i napitków, do oferty dołącza rejs łódką, która nosi imię znanej, gdańskiej postaci.

Ale, ale… Pewnie nie każdy/a z Was wie kim był Gdański Bowke. Otóż jest to postać gdańskiego, niezbyt groźnego rzezimieszka i rozrabiaki, miłośnika mocnych trunków. Postać hulaki znanego z działalności głównie w terenach przy porcie, była bardziej śmieszna niż szkodliwa i nadawała kolorytu miastu. Zresztą na wątek Bowki można natknąć się w dziełach takich pisarzy jak Grass, Derdowski czy Zwarra.

Sam statek jest jednostką zabytkową z 1909 roku i podobnie jak jego patron, z pewnością doda miastu uroku i będzie jego kolejną, tym razem pływającą, atrakcją. Na pokładzie będzie można się poczuć jak za dawnych lat. Skosztujemy wyśmienitych polskich przekąsek oraz posmakujemy regionalnych alkoholi (wielkiej miłości Bowke).

Statek oferuje rejsy w kameralnej atmosferze z profesjonalną obsługą. Z jego pokładu będzie można odkryć i podziwiać Gdańsk z zupełnie innej perspektywy. W sprzedaży znajdują się bilety na regularne rejsy, które będą odbywać się na Westerplatte, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby samemu ułożyć sobie rejs (po wcześniejszych ustaleniach).

Po więcej informacji zadzwoń pod numer: +48 506 082 619

 

Rejsy po Motławie - BLUES

Rejs wycieczkowy po Motławie  –  Gdańsk od strony wody

Most Zielony – Żuraw – Targ Rybny – Brabank – Polski Hak – widok na stocznie – Marina Gdańsk – Most Zielony

Rejs rozpoczynamy z przystanku tramwaju wodnego na lewym brzegu Starej Motławy przy moście Zielonym (most Zielony - przedłużenie ulicy Długiej). Zobaczymy m.in. pozostałości muru Zamku Krzyżackiego, Długie Pobrzeże z prowadzącymi do miasta bramami wodnymi, słynnego Żurawia z XV w., Wyspę Ołowianka oraz Wyspę Spichrzów wraz z ich zabytkami oraz popłyniemy na Martwą Wisłę. Zobaczymy Polski Hak z widokiem na  Stocznię Gdańską, gdzie pracował lider „Solidarności” Lech Wałęsa . Następnie wrócimy do Mostu Zielonego odwiedzając marinę Gdańsk.
Po drodze przewodnik (z nagrania ) opowie w języku polskim, angielskim i niemieckim historię mijających zabytków. 

Więcej :www.blues.gdansk.pl

Zdjęcia Gdańska od strony wody są rewelacyjne, klimat magiczny a relaks znakomity.

jacht gdańsk

 

Gdańsk z kajaka

Oferujemy wycieczki kajakowe po Gdańsku prowadzone przez przewodnika, który nie tylko zadba o bezpieczeństwo uczestników, nauczy podstaw kajakarstwa ale też opowie kilka ciekawostek na temat mijanych obiektów.

Pływamy w dzień, wieczór, w nocy i o każdej porze roku.

Już bliżej wody nie mocząc się być nie można :)

Zapewniamy profesjonalny i wysokiej jakości sprzęt: dwukokpitowe kajaki ze sterem, lekkie wiosła, kamizelki asekuracyjne i fartuchy kajakowe zabezpieczające kajakarza przed nadmiernym zmoczeniem się, a kiedy lato się skończy oraz pogoda i woda zrobią się zimne, mamy dla każdego uczestnika specjalne wodoszczelne kombinezony na Zimowych Wycieczkach Kajakowych.

Zapisy przez stronę: www.aroundgdansk.pl

_8045433

 

Astro Boat

Wyobraź sobie delikatny szum fal, przyjemne kołysanie i wspaniałe widoki. Tak właśnie może wyglądać zwiedzanie Gdańska z pokładu naszych łodzi motorowych. Żeby wybrać się z nami w rejs, nie potrzebujesz patentu sternika, a nasze łodzie prowadzi się łatwiej niż samochód. Łodzie Astro Boat to nowoczesne, w stylu europejskim, otwarto-pokładowe, pięcioosobowe jednostki z komfortowym pokładem słonecznym i rozkładanym daszkiem.

Astro Boat zlokalizowane jest w marinie Narodowego Centrum Żeglarstwa w Gdańsku na Górkach Zachodnich, które jest idealną bazą wypadową. Stąd popłyniemy na krótsze i dłuższe rejsy. Możemy odwiedzić Motławę i podziwiać ogrom Sołdka czy Żurawia Gdańskiego od strony wody, przy okazji unikając tłumów, przepłynąć się terenami Stoczni Gdańskiej, zobaczyć Twierdzę Wisłoujście i dotrzeć do Westerplatte. Na krótszą wyprawę można wybrać się w kierunku Sobieszewa i Przegaliny.

Rejs łodziami motorowymi Astro Boat to wspaniała propozycja dla każdego.

Wypożycz Astro Boat i przeżyj niesamowitą przygodę!

Szczegóły: https://astro-boat.pl/

zdjecie reklamowe v1

 

Polecamy!