• 3.3 ºC  / 37.9 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Zwiedzanie Gdańska z retro pojazdu? Elitours Guides!
Jeden z członków Gdańskiej Organizacji Turystycznej – Elitours Guides Eliza Wasiewicz oferuje swoim gościom nietypowe zwiedzanie naszego miasta. Nietypowe, ponieważ pojazd którym odbywa się przejazd wygląda jak piękne auto retro!
A
A
Data modyfikacji: 19 kwietnia 2019 r.

Goście wybierający tę formę zwiedzania mogą liczyć na informacje w językach: polskim, angielski oraz rosyjskim. Narrację na żywo prowadzi licencjonowany przewodnik-kierowca, punkt po punkcie realizując program zwiedzania. Co więcej do dyspozycji turystów jest także 6 audioguidów w językach: norweskim, szwedzkim, niemieckim, hiszpańskim, polskim i rosyjskim. Trasa zwiedzania przebiega przez miesjca Gdzie obowiazuje ograniczenie w ruchu pojazdów wolnobieżnych

Oferta obejmuje odbiór gości z hotelu oraz ich powrót. Autorska trasa Elitours Guides prowadzi m.in. przez Muzeum II Wojny Światowej, tereny postoczniowe, Górę Gradową (z pięknym widokiem na miasto), Europejskie Centrum Solidarności, plac Solidarności oraz Stare Miasto. Oczywiście, goście na życzenie mogą wcześniej modyfikować trasę. 

Podczas przejażdżki poznamy sekrety Gdańska, ale także dowiemy się jakie jeszcze miejsca warto odwiedzić w Trójmieście. Trzeba dodać, że biuro realizuje również wycieczki piesze po Głównym Mieście (gdzie obowiązuje ograniczenie w ruchu melexów).

W cenie przejazdu: poczęstunek tradycyjnym gdańskim likierem Goldwasser i zdjęcie z retro polaroida.

Cena takiej przyjemności to 300 PLN za 2 osoby, a każda kolejna osoba pojedzie za 100 PLN. Grupy mogą liczyć maksymalnie 7 osób.

Elitours Guides Eliza Wasiewicz, została laureatem prestiżowego konkursu Toursim Trends Awards 2018, w ramach konferencji Nowe Trendy w Turystyce 2018.